Půjčovna vybavení

Chcete si před koupi svého vybavení vybranou aktivitu vyzkoušet? Připravili jsme pro Vás malou půjčovnu vybavení. Naleznete v ní vybavení na ferraty a základní lezení, v zimně potom sněžnice.

 

Doprava a platby

Zboží zakoupené na naší prodejně expedujeme ve spolupráci s dopravními společnostmi PPL a Zásilkovna. Níže v článku najdete ceník přepravy vztahující se k výši vaší objednávky.

Objednávky expedujeme do 24 hodin od její kompletace. Záleží na skladbě vaší objednávky a uvedených dostupností jednotlivých produktů. Výsledná doba dodání se odvíjí od nejdelší dostupnosti produktu v objednávce.

Ceník doprav:

výše vaší objednávky  0 - 2500 Kč  2501 a vyšší
PPL 139 Kč 0 Kč
PPL Parcel shop 110 Kč 0 Kč
Zásilkovna 95 Kč 0 Kč

 

PPL CZ

patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu již od roku 1995. Kromě doručování pro firmy a podnikatele nabízí řešení i pro soukromé osoby se službou Balík pro tebe. PPL CZ se specializuje na balíkovou přepravu nejen po České republice, ale i do celé Evropy. Zaměstnává přes 1000 pracovníků a 2 000 řidičů, kteří doručí desítky milionů zásilek ročně.

max. rozměr zásilky je 120 cm x 60cm x 60 cm
součet obvodu a délky max. 360 cm
max hmotnost 31,5 kg
pro balíky od 120 do 200cm a nad 31,5kg je určována přeprava a její cena individuálně (sami vás budeme v rámci objednávky kontaktovat)
nad 200cm není přeprava PPL možná

dodací doba 1 pracovní den od podání
u soukromých adres je příjemce předem informován SMS či telefonicky
u firemních adres je doručení bez kontaktování mezi 8 a 18 hod

PPL ParcelShop - osobní odběr na pobočce

PPL ParcelShop je síť výdejních a podejních míst v České republice provozována společností PPL.

možné parametry rozměrů a hmotnosti jsou stejné jako u balíku na adresu, tedy:
max. rozměr zásilky je 120 cm x 60cm x 60 cm
součet obvodu a délky max. 360 cm
max hmotnost 31,5 kg
pro balíky od 120 do 200cm a nad 31,5kg je určována přeprava a její cena individuálně (sami vás budeme v rámci objednávky kontaktovat)
nad 200cm není přeprava PPL možná

zákazník si při vyplňování objednávky volí pobočku, na které bude balík připraven
dodací doba 1 pracovní den od podání
příjemce je předem informován o uložení zásilky pomocí SMS nebo emailem
seznam poboček ParcelShopu a otevírací doby naleznete zde.
uložit na ParcelShopu není možné zásilky pro firemní příjemce
zásilka bude uložena na výdejním místě max. 7 dní

Zásilkovna - osobní odběr na pobočce

Zásilkovna je přední česká technologická společnost založená v roce 2010, která vznikla s cílem usnadnit e-shopům přepravu zboží k zákazníkům. Krédem Zásilkovny je rychlé a pohodlné vyzvedávání zásilek bez front. Umožňuje to hustá síť výdejních míst, kterých je v České republice již více než 5 300 (08/2022) a každý měsíc se otevírají desítky dalších.

max. rozměr nejdelší strany zásilky je 70cm
součet obvodu a délky je pak max. 120cm
max. hmotnost 5kg
pro balíky od 71 do 120cm rozměru nejdelší strany (a součet stran 150cm max) a do 10kg je určována přeprava a její cena individuálně (sami vás budeme v rámci objednávky kontaktovat)
nad rozměry výše uvedené není přeprava Zásilkovnou možná

zákazník si při vyplňování objednávky volí pobočku, na které bude balík připraven
dodací doba 1-2 pracovní dny od podání
příjemce je předem informován o uložení zásilky pomocí SMS nebo emailem
seznam poboček Zásilkovny a otevírací doby naleznete zde
zásilka bude uložena na výdejním místě max. 7 dní

Ceník plateb

cena objednávky 0 - 2500 Kč  2501 Kč a vyšší
Převodem 0 Kč 0 Kč
Online 0 Kč 0 Kč
Hotově či kartou na prodejně 0 Kč 0 Kč
Dobírkou 29 Kč 0 Kč

 

Platba předem na účet / předem na účet pomocí qr kódu

Platba bankovním převodem před odesláním zboží. Platební údaje Vám sdělíme v rámci potvrzení objednávky nebo se vám zobrazí po dokončení objednávky na našem eshopu. Zboží bude odesláno po připsání částky na náš účet.

Platba pomocí QR kódu je stejná jako klasickým převodem s tím rozdílem, že zadáváte platbu ve svém internetovém bankovnictví pomocí naskenování QR kodu na svůj chytrý telefon. Platba je tak velmi jednoduchá a rychlá. Veškeré platební údaje jsou totiž předvyplněny. Pohodlí této platby je v podstatě totožné jako by jste použili platební kartu. QR kód se vám zobrazí po odeslání objednávky a rovněž jej od nás obdržíte v potvrzení objednávky.

Online platba kartou

Prostřednictvím platební brány Shoptet pay můžete zaplatit pomocí platební karty, google pay či aplle pay. K platbě budete vyzvání po odeslání objednávky. Jedná se o klasický a běžně využívaný způsob platby, kdy je platba zaevidována téměř okamžitě a zboží může být (pokud je skladem) odesíláno obratem.

Hotově či kartou při osobním vyzvednutí

Zaplacení objednávky platební kartou nebo hotovostí v našem obchodě v Opavě nic nebrání. Před návštěvou se prosím podívejte do kontaktů pro bližší info o otvírací době.

Dobírka

Platba přímo při převzetí zboží od kurýra PPL nebo na výdejním místě. Platba při převzetí zboží prostřednictvím přepravce Zásilkovna nesmí překročit částku 20 tis. Kč (břibližně 800 EUR). Nad tuto hodnotu je třeba zvolit platbu předem nebo jiného dopravce. Je možné platit hotově i platební kartou.

Číst článek
Nahoru
2 položek celkem