Singing Rock - horolezecké vybavení

 

Úvazky, lana, karabiny, smyčky, ferratové sety a doplňky Singing rock k dostání na www.zebrasport.cz

 

Firma SINGING ROCK byla založena v roce 1992 dvěma českými lezci společně s jejich belgickým obchodním partnerem. V průběhu prvních 10 let se jejím zakladatelům podařilo vybudovat v Čechách výrobní podnik s vyspělým a velmi moderním technologickým parkem, který se specializuje na lezecké úvazky a horolezecká lana - tedy na výrobky zabezpečující osoby ve výškách.

Dnes je SINGING ROCK v lezeckém světě známým pojmem. Postupně se sortiment dále rozšířil na karabiny, jistící a slaňovací pomůcky, kladky apod. SINGING ROCK vyvíjí a nabízí kompletní vybavení nejen pro horolezce, ale i pro speleologii, práce ve výškách, hasiče a záchranáře.

 

Vybavení Singing rock za nízké ceny na ZebraSport.cz

 

Vývojáři a zaměstnanci firmy SINGING ROCK si kladou otázku, zda mohou v této oblasti přijít ještě s něčím novým, a sami si odpovídají: "Samozřejmě. Můžeme vylepšovat design a zvyšovat technické parametry výrobků používáním nových materiálů a technologií." Prioritním cílem je jednoznačně stanovená funkčnost výrobku za všech okolností, které mohou v souvislosti s použitím výrobku v kritických situacích nastat. Výrobky SINGING ROCK spolehlivě slouží v extrémních podmínkách, kde na kvalitním a funkčním vybavení závisí životy horolezců.

 

Horolezecká lana a horolezecké úvazky Singing rock na ZebraSport.cz

 

Na testování nových výrobků zn. Singing rock pracují spolu s vývojáři firmy také ambassadoři a profesionální lezci světové extratřídy jsou to např. Martin Stráník, Štěpán Stráník, Luboš Mázl, Dušan Stoupa Janák a mnoho dalších, kteří intenzivně pomáhají s ověřováním prototypů při praktických zkouškách a doslova nalétávají na novém vybavení první kilometry ještě předtím než začne sériová výroba.
    Speleologická lana testuje v extrémních podmínkách. Vybavení pro himalájská dobrodružství každoročně testují expedice na osmitisícovky  kde se ověřuje schopnost horolezců manipulovat s výrobky SINGING ROCK ve vysokých nadmořských výškách bez použití kyslíkových přístrojů. 

 

Veškeré zboží zn. Singing rock můžete zakoupit v našem e-shopu ZebraSport.cz:

ZebraSport.cz - Specialista na outdoorové a horolezecké vybavení on-line Sunlight systems - tvorba e-shopů