Vyhledávání
Kategorie
Výrobci

Facebook

Staňte se našimi fanoušky!

 
 

Kontakt

ZebraSport.cz

U pošty 2
746 01, Opava

Tel.: +420 774 733 222
Tel.: +420 728 251 262

 

Certifikát

Získali jsme ocenění spokojených zákazníků.

Jetboil - varný systém

 

Jetboil je jedinečný, propracovaný, varný systém.

 

Historie firmy Jetboil

Zakladatelé Jetboilu, Dwight Aspinwall a Perry Dowst, frustrováni těžkými vákuovými lahvemi a neohrabanými vařiči, vyrazili v roce 2003 na cestu za jednodušším vařením v přírodě. Zjistili, že klíč k maximalizaci pohodlí a účinnosti spočívá v kombinaci přenosu tepla a inovativního designu. Střídavě, mezi svou laboratoří a horami, Dwight & Perry vyvinuli svou myšlenku do nového produktu, který úplně změnil mobilní vaření, a představil jejich FluxRing ® technologii a integrovaný přístup.
Výsledkem byl Jetboil Personal Cooking Systém, který si v roce 2004 okamžitě vysloužil uznání od časopisů a dobrodruhů po celém světě. Tento revoluční produkt kombinuje, ohřívání, jezení a pití z jedné izolované nádoby, která je integrována s hořákem pro rychlé použití. Umělohmotný izolační kryt tepelného výměníku umožní manipulovat s nádobou bezprostředně po sejmutí z hořáku.
Jetboil pokračuje  v rozšiřování své rodiny inovativních integrovaných produktů které nabízejí rozšířenou funkčnost pro vše od vaření kávy po gurmánské a skupinové vaření. Jetboil je pro svou nízkou hmotnost, variabilitu, rychlost vaření a funkčnost používán s oblibou turisty, horolezci, cyklisty, atd.

 

Jetboil Flash PCS

Stejně jako všechny systémy od Jetboilu, je i Flash designován jako All-in-one, kombinující hořák, kartuši a varné nádoby v jednom kompaktním balení. Flash nabízí pohodlné, rychlé a bezpečné outdoorové vaření za pochodu. Vše, co potřebujete, je pohodlně a kompaktně naskládané a uložené uvnitř 1 litrové FLASH nádoby (která může také fungovat jako hrnek na pití). Systém se zapaluje jedním stlačením tlačítka a během dvou minut Vám nabídne dva šálky vařící vody na kávu, kakao, instantní polévku nebo sušené jídlo.
FLASH je navržen tak, že je jedním z nejbezpečnějších řešení vaření na trhu. Varná nádoba sedí bezpečně na hořáku čímž je zabráněno náhodnému vylití a trojnožka pro plynovou kartuši zajišťuje celkovou stabilitu. Dalším bezpečnostním prvkem je izolační neoprenový obal, který usnadňuje manipulaci, spolu s barevným indikátorem změny teploty, který signalizuje, kdy je obsah nádoby horký.

K tomuto vařiči Jetboil Flash PCS je možné dokoupit:

 

Specifikace:

Výkon:  1300 W (4,500 BTU/h)
Doba varu:  2 min (0,5 l vody)
Objem nádoby:  1 l
Rozměry:  104 x 180 mm
Hmotnost:  397 g

Jetboil Flash nyní k dostání na www.zebrasport.cz za příznivé ceny.

 

Velká test vařiče Jetboil Flash PCS naleznete na stránkách svetoutdooru.cz.

Kompletní Jetboil systém, popřípadě jednotlivé díly či doplňky můžete zakoupit zde.

 

 

JETBOIL Group Cooking Systém

Tento systém přináší rychlé a efektivní venkovní vaření. Hrnec se ohřívá  rychle a rovnoměrně, takže můžete pohodlně připravovat i smažené pokrmy. Do nádoby složíte kartuši s palivem i vařič s příslušenstvím a máte vše co potřebujete k vaření v jednom lehkém balíčku. Pogumované úchyty drátů držáku a izolační neoprenová vrstva na povrchu nádoby umožní bezpečnou a pohodlnou manipulaci při vaření.

  • 1,5 litrový hrnec s pogumovanými úchytkami a neoprenovou izolací
  • nastavitelný hořák s tlačítkovým zapalovačem
  • izolační víko a spodní kryt výměníku
  • stabilizátor kartuše a vařiče

Jetboil GCS je kompatibilní s mnoha jinými nádobami a hrnci.  1.5 litrovou nádobu je možno nahradit vaší oblíbenou nádobou, hrncem nebo konví. Varné nádoby by neměli přesáhnout 23 cm v průměru nebo 3 kg.

Jetboil vařič vhodný pro turistiku, horolezectví a kemping.

Kompletní Jetboil systém, popřípadě jednotlivé díly či doplňky můžete zakoupit zde.

 

Diskuse
Zatím žádné příspěvky