Deuter batohy

Široká nabídka, absolutní pohodlí, dokonalé detaily a funkčnost. Těmito slovy lze charakterizovat batohy německé firmy Deuter. Firma působí ve více než 45 zemích po celém světě a je nejstarší firmou zabývající se výrobou batohů. Deuter patří mezi pět top značek prodejců batohů. Potřebujete batoh na turistiku, horolezectví, skialpinismus, cyklistiku nebo jen pro každodenní používání? Velice kvalitní batohy Deuter uspokojí každou potřebu a budou Vás spolehlivě doprovázet při jakékoliv cestě za dobrodružstvím!

 

„Deutry“, jak se jim také říká, nepatří svou hmotností k těm nejlehčím, ale toto je vykoupeno použitím kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost. Funkční detaily, které opravdu fungují, propracované nosné systémy, spousta variant a široká nabídka příslušenství, staví značku Deuter do pozice hojně používaných a oblíbených batohů vůbec.

 

Batohy Deuter - Akce na www.zebrasport.cz

 

Historie

Počátky značky Deuter sahají až na přelom 19. a 20. století. Prvním slavným batohem se stal v roce 1953 model Deuter Tauern, který se díky stálému vylepšování stal šlágrem trhu a zůstal jím po neuvěřitelných třicet let. Dalším mezníkem byl rok 1985, kdy firma Deuter získala patent na tehdy revoluční nosný systém Deuter Aircomfort, který se v několika modifikacích používá dodnes. Avšak největší úspěchy slavila firma s kolekcí batohů pro cyklisty, jimž se začala věnovat v roce 1991.

 

Prodej v ČR

Většinu dovážených batohů zn. Deuter máme v naší nabídce na ZebraSport.cz. Pro detailní přehled klikněte zde.

 

 

Firma Deuter

Deuter Sport GmbH & Co. KG
Siemensstraße 1
86368 Gersthofen, Germany

www.deuter.com

 

ZebraSport.cz - Specialista na outdoorové a horolezecké vybavení on-line Sunlight systems - tvorba e-shopů