Zádové systémy batohů Deuter

Deuter Aircontact System

 

 

 • Díky použití speciálních pěnových výplní na polstrování zad batohu dochází při chůzi k „pumpování“, a tím k lepší cirkulaci vzduchu a ventilaci. Vzduchové kanálky mezi polstrováním zajišťují lepší proudění vzduchu a ventilační účinek. Výsledkem je až o 15 % méně potu než u standardních batohů.

 

 1. Stabilizační nosné popruhy umožňují optimální nastavení batohu. Aircontact modely nad 50 litrů objemu mají také dva různé upevňovací body, v závislosti na zadní nastavení délky, s cílem optimalizovat zatížení.
 2. Prodyšná výplň se zvláštní větrací komorovou pěnou. Ta při každém pohybu vytváří čerpadlový efekt, při kterém dochází k cirkulaci vzduchu a tím k celému odvětrání zádového systému.
 3. Anatomicky tvarovaný bederní pás je složen z několika vrstev. Na vnitřní straně má vrstvu z měkké pěny s 3D podšívkou AIRmesh pro zvýšené pohodlí. Pěna na vnější straně je modelována na anatomický tvar a přenáší zatížení na boky. Boční kompresní popruhy je možno nastavit a tím regulovat zatížení a tím zvýšit stabilitu.
 4. Bederní pás poskytuje efektivní svobodu pohybu.
 5. Tvarované ramenní popruhy s oky a Air 3D podšívkou.
 6. Vari-Quick systém pro snadné přizpůsobení jakékoli délce zad.
 7. Anatomický profil X-frame nabízí rovnováhu torzní tuhosti a pružnosti. Následuje tělesné pohyby a přenáší přes ně hmotnost batohu.
 8. Všechny DEUTER Aircontact modely jsou vybaveny systémem Vari Deuter Flex. Tento systém zvládá vyšší náklady a je dobře polstrovaný.

 

 • Systém je použit u těchto modelů: Kid Comfort II, Kid Comfort III, celá řada batohů Deuter Aircontact

 


 

Deuter Aircontact Lite System

 

 1. Stabilizační nosné popruhy umožňují optimální nastavení batohu. Aircontact modely nad 50 litrů objemu mají také dva různé upevňovací body, v závislosti na zadní nastavení délky, s cílem optimalizovat zatížení.
 2. Prodyšná výplň se zvláštním větrací komorovou pěnou. Ta s každým pohybem vytváří čerpadlový efekt, při kterém dochází k cirkulaci vzduchu a tím k celému odvětrání zádového systému.
 3. Anatomicky tvarovaný bederní pás je složen z několika vrstev. Na vnitřní straně má vrstvu z měkké pěny s 3D podšívkou AIRmesh pro zvýšené pohodlí. Pěna na vnější straně je modelována na anatomický tvar a přenáší zatížení na boky. Boční kompresní popruhy je možno nastavit a tím regulovat zatížení a tím zvýšit stabilitu.
 4. Anatomický profil X-frame nabízí rovnováhu torzní tuhosti a pružnosti. Následuje tělesné pohyby a přenáší přes ně hmotnost batohu.
 5. Tvarované ramenní popruhy s oky a Air 3D podšívkou.
 6. Vari-Quick systém pro snadné přizpůsobení jakékoli délce zad.

 

 • Systém je použit u těchto modelů: celá řada batohů Deuter ACT Lite

 


 

Deuter Aircontact Pro System

 

 1. Prodyšné polstrování s ventilační technologií Aircontact Pro a odolné 3D AIRmesh podšívky odvádí pryč teplo a vlhkost.
 2. Dva ergonomicky tvarované hliníkové profily zvyšují celkovou tuhost systému a pomáhají přenášet hmotnost nákladu z ramen na bederní popruhy.
 3. Upevnění bederních popruhů je provedeno konicky pro lepší přizpůsobení se lidskému tělu. Bederák je ultra-polstrovaný a sedí perfektně na bocích. Multi-vrstvená, PE-pěna šíří zatížení rovnoměrně na celé boky. "Pull-forward" funkce umožňuje bederní pás snadno připevnit, i při těžkých břemenech.
 4. Stabilizační popruhy zajišťují fixaci celého batohu a zajišťují pohyb bez ztráty rovnováhy.
 5. Výškově nastavitelné popruhy s přesným nastavovacím systémem.
 6. Tvarované ramenní popruhy s oky a Air 3D podšívkou. Odolná konstrukce se speciálními dvouvrstvé pěny.
 7. Pomocí jednoduchého systému Fit Vari můžete bederní pás snadno nastavit  pro jednotlivá záda.

 

 • Deuter Vari Flex systém definuje flexibilitu tohoto nosného systému. Otočný bederní pás kontroluje pohyby těla. Tím je  zatížení rovnoměrně rozloženo na boky, poskytuje svobodu pohybu a snižuje únavu. Vari Flex systém a hliníkové profily tvoří jádro nosného systému, který kombinuje stabilitu, účinně přenáší zatížení, kontroluje náklad a je neuvěřitelně flexibilní.
 • Systém je použit u těchto modelů: celá řada batohů Deuter Aircontact Pro

 


 

Deuter Aircomfort Futura System

 

 1. Měkce tvarované ramenní popruhy a bederní křídla potažené prodyšnou podšívkou Wide Air Mesh.
 2. Plochý pružný ocelový rám poskytuje flexibilní strukturu síťoviny, která je v přímém kontaktu se zády. Snižuje a rozkládá napětí.
 3. Speciální síťovina poskytuje funkční větrání: horký vzduch se rozptyluje volně do tří stran.
 4. Stabilizační popruhy umožňují přesné umístění batohu an zádech.
 5. Anatomicky tvarovaný bederní pás je složen z několika vrstev. Na vnitřní straně má vrstvu z měkké pěny s 3D podšívkou AIRmesh pro zvýšené pohodlí.

 

 • Systém je použit u těchto modelů: celá řada batohů Deuter Futura


 

Deuter Aircomfort Futura Pro System

 

 1. Tvarované, měkce polstrované ramenní popruhy potažené prodyšným materiálem Wide Air-Mesh.
 2. Odolný pružiný ocelový rám je extrémně lehký a flexibilní. Napíná síťovinu a poskytuje fantastickou svobodu pohyby a dokonale se přizpůsobí lidskému tělu.
 3. Boční kompresní popruh na bederním pásu stabilizuje celou hmotnost batohu na vašich zádech.
 4. Systém je velmi komfortní: zaručuje výbornou ventilaci, protože vzduch může procházet bez omezení. A dále zajišťuje výborné rozložení hmotnosti nákladu.
 5. Ultra-flat - kotevní bod ramenních popruhů s ventilačními otvory.
 6. Stabilizační popruhy umožňují přesné umístění batohu na zádech.

 

 • Systém je použit u těchto modelů: celá řada batohů Deuter Futura Pro


 

Deuter Aircomfort Futura Vario Pro System

 

 1. Přesné, rychlé nastavení výšky pro různé délky zad.
 2. Hliníkový rám je velmi lehký a pružný. Je taky velmi odolný, poskytuje příjemné stabilní napětí pro vaše záda a přenáší zatížení na bederní pás. Jeho flexibilita zaručuje svobodu pohybu a dokonale se přizpůsobí.
 3. Stabilizační popruhy umožňují lepší kontrolu a umístění batohu na zádech.
 4. Nosné ramenní popruhy s komfortní podšívkou Wide Air-Mesh umožňují lepší přenos váhy.
 5. Síťovina Mesh zaručuje maximální ventilaci, protože vlhký vzduch může uniknat do všech stran.
 6. Vari Flex bederní pás pomáhá šetřit energií v návaznosti na pohyby nositele. Ergonomický, tvarovaný bederní pás přenáší váhu na boky.

 

 • Systém je použit u těchto modelů: celá řada batohů Deuter Futura Vario


 

Deuter Advanced Aircomfort

 

 1. Tvarované a měkce polstrované ramenní popruhy.
 2. Odolný pružiný ocelový rám je extrémně lehký a flexibilní. Napíná síťovinu a poskytuje fantastickou svobodu pohyby a dokonale se přizpůsobí lidskému tělu.
 3. Síťovina Mesh poskytuje komfort a prvotřídní větrání, horký vzduch se rozptyluje volně do tří stran.
 4. Tvarovaný bederní pás je složen z několika vrstev. Na vnitřní straně má vrstvu z měkké pěny s 3D podšívkou AIRmesh pro zvýšené pohodlí.

 

 • Systém je použit u těchto modelů: Deuter AC Lite, Deuter Cross Air, Deuter Zugspitze, Deuter Gröden


 

Deuter Aircomfort Flexlite System

 

 1. Anatomicky tvarované ramenní popruhy s perforovanou pěnou s velkým 3D AIRmesh polstrováním, pro lepší cirkulaci vzduchu.
 2. Pružný rám poskytuje Aircomfort Flexlite Systému své speciální odlehčené vlastnosti, vynikající flexibilitu a ergonomické uchycení. Tajemství tohoto systému spočívá v kombinaci pružné síťoviny a plochých pružných hliníkových profilů. Tímto je zajištěn přenos váhy i na bederní popruhy.
 3. Stavitelné popruhy umožňují přesné polohování batohu.
 4. Anatomicky tvarovaný, robustní bederní popruh přenáší zátěž na boky. Speciální pěna a 3D AIRmesh podšívka poskytují dodatečné větrání.

 

 • Systém je použit u těchto modelů: Deuter Compact Air EXP, Deuter Race EXP Air, Deuter Spectro AC

 


 

Deuter Aircontact Trail System

 

 1. Stabilizační popruhy umožňují optimální umístění batohu na zádech.
 2. Tvarované ramenní popruhy s Air 3D podšívkou.
 3. Přídavné větrání pomocí kanálu umístěného mezi Aircontact pásy pro účinnou ventilaci.
 4. Dva Aircontact pásy ze speciální prodyšné duté komorové pěny náklad rovnoměrně rozloží. Tyto pásy fungují jako čerpadla, přičemž každý pohyb těla zajistí výměnu vzduchu, což vede k optimálnímu větrání. Výsledek je až o 15% méně potu než u konkurenčních batohů.
 5. Anatomicky tvarovaný bederní pás umožňuje svobodu pohybu a dostatečnou ventilaci.
 6. Flexibilní tvarovaný rám zajišťuje stabilitu celého systému, což umožňuje nejrůznější pohyby s naprostou lehkostí. Rám přináší dokonalé rozložení hmotnosti při zachování dostatečné ventilace

 

 • Systém je použit u těchto modelů: celá řada batohů Deuter ACT Trail

 


 

Deuter Alpine Back System

 

 1. Stavitelné popruhy na ramenních popruzích a bederním pásu slouží k vyladění zatížení podle terénu.
 2. X-frame systém se zaobleným hliníkovým profilem poskytuje výjimečnou flexibilitu a schopnost nést i těžší náklad.
 3. U modelů Cruise, Guide, Guide Lite, Freerider a Rise je odnímatelná izolační podložka na sezení.
 4. Anatomický bederní pás ze speciální pěny pro pohodlí, flexibilitu a přenos hmotnosti.
 5. U modelů Rise 30 SL & 32, Freerider Pro & Guide je otočný Vari Flex hip bederní pás. Zatížení je tak rovnoměrně rozloženo na boky, poskytuje svobodu pohybu a snižuje únavu. Bederní pás Vari Flex je u některých modelů odnímatelný pro snížení hmotnosti a lepší přístup k vašemu horolezeckému úvazku a to u Deuter Guide, Deuter Rise 30 + SL a 32 +.
 6. U modelů Cruise, Guide Lite & Rise, Freerider Pro je flexibilní, napnutý Delrin ® U-tvarovaný rám, který zajišťuje stabilitu a efektivní přenos zatížení při nízké hmotnosti.
 7. Tvarované, pohodlné 3D Air-Mesh ramenní popruhy.
 8. Dva polstrované pěnové pruhy, které poskytují účelnou stabilitu a pohodlí s "komínovým" efektem větrání mezi pruhy. Prodyšný 3D AIRmesh se používá na všech kontaktních místech a je velmi trvanlivý.

 

 • Systém je použit u těchto modelů: Deuter Climber, Deuter Rise, Deuter Freerider, Deuter Cruise, Deuter Guide, Deuter Guide Lite

 


 

Deuter Airstripes System Bike

 

 1. 3D AIRmesh lemování ramenních popruhů. Anatomické tvarování zaručuje pohodlný rozsah pohybu. Hrudní pás dále zajišťuje stabilizaci.
 2. Prodyšná síťovina bederního pásu se podílí na celkové stabilizaci.
 3. Dvě tvarované vrstvy z 3D pěny s podšívkou AIRmesh umožňuje maximální proudění vzduchu.
 4. Flexibilní hliníkové profily ve speciální pěně se přizpůsobí právě vašim zádům. (Bike, Superbike a Trans Alpine).
 5. Dva polstrované pásy z 3D pěny a s podšívkou AIRmesh umožňují maximální proudění vzduchu.

 

 • Systém je použit u těchto modelů: Deuter Race, Deuter Compact EXP, Deuter Ultra Bike, Deuter Race X, Deuter Superbike, Deuter Cross Bike, Deuter Bike One, Deuter Giga Flet, Deuter Trans Alpine

 


 

Deuter Airstripes System Daypack

 

 1. 3D AIRmesh lemování ramenních popruhů. Anatomické tvarování zaručuje pohodlný rozsah pohybu. Hrudní pás dále zajišťuje stabilizaci.
 2. Dva polstrované pásy z 3D pěny a s podšívkou AIRmesh umožňují maximální proudění vzduchu.
 3. Flexibilní hliníkové profily ve speciální pěně se přizpůsobí právě vašim zádům. (SUB 28, Cross City, Giga Office Pro)
 4. Dvě tvarované vrstvy z 3D pěny s podšívkou AIRmesh umožňuje maximální proudění vzduchu.
 5. Odnímatelný bederní pás (Gogo, Spider, SUB 28, Cross City, Giga, Gigant, Giga Office, Giga Office Pro)

 

 • Systém je použit u těchto modelů: Deuter Spider, Deuter Cross City, Deuter GoGo, Deuter Giga, Deuter Giga Office, Deuter Giga Office Pro

 


 

Deuter Speed Lite System

 

 1. Těsně přiléhající polstrovaná záda s pohodlnou podšívkou 3D Air Mesh.
 2. Odnímatelný bederní pás a hrudní pás.
 3. Napnutý U-profil Delrin ®  poskytuje výjimečnou flexibilitu při velmi nízké hmotnosti. Je odnímatelný pro snížení hmotnosti.

 

 • Systém je použit u těchto modelů: Deuter Speed lite, Deuter Pace

 

 

ZebraSport.cz - Specialista na outdoorové a horolezecké vybavení on-line Sunlight systems - tvorba e-shopů